post

Speciaal voor ons 60-jarig jubileum: een doos Rosé voor 36 euro!

virginie-roseZoals jullie weten vieren wij 18 juni ons 60-jarig jubileum. Wij organiseren verschillende acties om een fantastische dag te hebben. Om die reden hebben wij ook een mooi voorstel voor een doos (6 flessen) Rosé.

Een doos (6 flessen) Maison Virginie, Cuvée Rosé voor 36 euro is een mooi voorstel en daarvan gaat dan 1 euro per fles naar onze vereniging.

Deze Rosé is een fruitige wijn gemaakt van de druivensoorten cinsault, grenache en merlot met aroma’s van rood fruit zoals frambozen en aardbeien. Het is een volle, fonkelend lichtkleurige rosé met een droge, soepele spanning.

Je kunt je bestelling doen voor 15 juni doen via bijgaande link. http://goo.gl/forms/n6Tu630p9VT9jEqo1

De flessen kunnen op nader te bepalen datum worden afgehaald bij ons clubhuis Avanti.