post

Gek van Fietsen trakteert onze vereniging op fraaie GIANT racefiets voor 60 jarig jubileum. Je kunt nu bieden!

Logo Gek van Fietsen

De Alphense fietswinkel Gek van Fietsen ( www.gekvanfietsen.nl ) trakteert onze vereniging op een fraaie GIANT racefiets ter waarde van 649 euro ter ere van ons 60 jarig jubileum.

Wij zijn natuurlijk blij en trots dat Gek van Fietsen ons zo’n mooi verjaardagscadeau geeft. Het idee is om onze leden de mogelijkheid te geven een bod op de GIANT racefiets uit te brengen. De opbrengst kunnen wij dan goed gebruiken om onze verjaardag op gepaste wijze te vieren.

Als bestuur hebben wij een minimum bod van 325 euro vastgesteld. Elk bod hierboven moet kans geven op het kunnen kopen van een fraai fiets tegen een aantrekkelijke prijs. Gek van Fietsen zorgt ervoor dat de winnaar de fiets op maat krijgt. Stuur je bod aan info@stcderijnstreek.nl!

En o ja, vergeet je niet aan te melden voor ons programma van 18 juni!

De fiets die beschikbaar wordt gesteld is een Giant Defy 5.  Volledig aluminium frame met Shimano Claris compact afmontage. De specificaties (klik op de foto deze te bekijken): Giant Defy 5