post

Workshops ‘Toekomst van STC De Rijnstreek’ verschaffen veel nieuwe inzichten

STC De Rijnstreek - toekomstplan

De workshops die recent zijn georganiseerd hebben het bestuur van onze vereniging veel nieuwe inzichten gegeven.

Er zijn in totaal twee workshops georganiseerd die bezocht werden door bestuur, trainers en leden van onze vereniging. Hierbij zijn onderwerpen besproken als identiteit, sfeer, trainers en programma, jeugd, senioren, activiteiten, netwerk en uitstraling. Op basis van de gesprekken is er een lijst met 20 aktiepunten gemaakt die we in de komende periode zullen gaan oppakken. Ook zal de uitkomst van de workshops breder gedeeld gaan worden.

Voor het bestuur is de uitkomst een welkome aanvulling op onze eigen ideeen en doelstellingen. Het bestuur is dan ook heel blij met deze opbrengst.