De Uithof Den Haag – 17 maart 2013 | ||||||
gem. snelheid | ||||||
Meisjes Pupillen * | 100 m. | 500 m. | punten | in km/uur | ||
1 | Jade Holborough-Kervliet | 12.96 | 57.00 | 121,8 | 29,68 | |
2 | Celeste Hagen | 12.96 | 57.51 | 122,31 | 29,54 | |
3 | Liesanne van Gorkum | 13.40 | 56.63 | 123,63 | 29,33 | |
4 | Willemien van Egmond | 13.56 | 56.60 | 124,4 | 29,18 | |
5 | Belinda Kleijn | 13.55 | 57.41 | 125,16 | 28,95 | |
6 | Esther Vrugt | 14.06 | 56.52 | 126,82 | 28,73 | |
7 | Anouk van den Berg | 14.00 | 1.05.22 | 135,22 | 26,66 | |
8 | Bonita Vink | 19.81 | 1.02.99 | 162,04 | 23,37 | |
Jongens Pupillen * | 100 m. | 500 m. | punten | (1.000m) | ||
1 | Swen Kleijbeuker | 12.54 | 50.03 | 112,73 | 32,34 | 1.41.53 |
2 | Tren Drexhage | 13.13 | 50.59 | 116,24 | 31,5 | 1.42.54 |
3 | Daan Spruit | 12.75 | 53.25 | 117 | 31,02 | 1.52.67 |
4 | Jop van der Wel | 13.35 | 52.16 | 118,91 | 30,74 | 1.49.91 |
5 | Hajo de Vries | 13.89 | 1.03.02 | 132,47 | 27,24 | |
6 | Pepijn van Atten | 14.04 | 1.07.42 | 137,62 | 26,17 | |
7 | Alexander Doornekamp | 14.83 | 1.07.71 | 141,86 | 25,43 | |
8 | Moo van Tol | 14.20 | 1.12.02 | 143,02 | 25,17 | |
Meisjes Junioren C | 500 m. | 1.000 m. | punten | |||
1 | Aniek van Gorkum | 50.78 | 1.45.36 | 103,46 | 34,81 | |
2 | Rosa Boerefijn | 52.70 | 1.48.00 | 106,7 | 33,74 | |
3 | Mandy van den Berg | 1.02.45 | 2.14.97 | 129,94 | 27,75 | |
4 | Kim de Bruin | 1.06.14 | 2.24.16 | 138,22 | 26,09 | |
Jongens Junioren C | 500 m. | 1.000 m. | punten | (1.500m) | ||
1 | Stork Drexhage | 46.46 | 1.34.01 | 93,465 | 38,52 | 2.25.95 |
2 | Bart Valentijn | 1.04.55 | 1.38.26 | 113,68 | 32,26 | |
3 | Niek Lelieveld | 58.19 | 1.57.51 | 116,95 | 30,78 | |
4 | Max Rademakers | 1.01.18 | 2.17.73 | 130,05 | 27,78 | |
5 | Andries Kraaij | 1.02.57 | 2.32.86 | 139 | 26,16 | |
Meisjes Junioren B | 500 m. | 1.500 m. | punten | |||
1 | Brigit de Kleer | 52.01 | 2.50.35 | 108,79 | 33,15 | |
2 | Iris van Atten | 56.00 | 3.14.82 | 120,77 | 29,93 | |
3 | Laura Bartels | 58.30 | 1.57.01 | 116,81 | 30,82 | |
4 | Lisa Zwetsloot | 1.00.62 | 2.08.49 | 124,87 | 30,23 | |
Jongens Junioren B | 500 m. | 1.500 m. | punten | |||
1 | Daan Valentijn | 46.63 | 2.26.45 | 95,446 | 37,74 | |
2 | Stan van Stralen | 47.98 | 2.26.74 | 96,893 | 37,16 | |
3 | Maljaert van Egmond | 49.49 | 2.36.93 | 101,8 | 35,39 | |
Meisjes Junioren A | 500 m. | 1.500 m. | ||||
1 | Dorinne de Kleer | 48.12 | 2.36.07 | 100,14 | 36 | |
2 | Marloes Hoogenboom | 56.26 | 3.09.34 | 119,37 | 30,26 | |
Jongens Junioren A | 500 m. | 1.500 m. | punten | |||
1 | Jeroen Splinter | 47.35 | 2.32.69 | 98,246 | 36,69 | |
2 | Jesse de Vries | 49.49 | 2.49.95 | 106,14 | 34,07 | |
Heren Neo-Senioren | 500 m. | 1.500 m. | punten | |||
1 | Benjamin van Dolder | 45.21 | 2.22.11 | 92,58 | 38,91 | |
Heren Masters | 500 m. | 1.000 m. | punten | |||
1 | Kees van Leeuwen | 1.39.30 | 3.18.91 | 198,76 | 18,11 | |
Heren Masters | 500 m. | 1.500 m. | punten | |||
1 | Wout Speksnijder | 49.31 | 2.29.21 | 99,046 | 36,35 | |
2 | Jan Zwetsloot | 49.79 | 2.36.17 | 101,85 | 35,36 | |
3 | Cock Wendy | 51.91 | 2.45.22 | 106,98 | 33,68 | |
De algemeen clubkampioen bij de Dames is Dorinne de Kleer | ||||||
De algemeen clubkampioen bij de Heren is Benjamin van Dolder | ||||||
* Dit is een open categorie, de clubkampioenschappen per categorie zijn in Leiden verreden op 16 maart |